Movies
Ratings
252
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
NoahRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 1.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
CocoRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 1.5