Movies
Ratings
1224
Barton FinkRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- The First RideRated ★ 1.0
FrankensteinRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0- A PermRated ★ 3.5
- The Final SemesterRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 3.0
SennaRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5