Titles you rated
Dark PhoenixRated ★ 1.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0- HumintRated ★ 0.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 5.0