Titles you rated
Hyena RoadRated ★ 3.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 2.5
The Magnificent TrioRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Fahrenheit 11/9Rated ★ 3.0
Jane Got a GunRated ★ 2.5
The PostRated ★ 3.5
StealthRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 3.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0