Movies
Ratings
156
The ReaderRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Lars and the Real GirlRated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
SplitRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 5.0