Movies
Ratings
65
Two ProsecutorsRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Into the Deep: The Submarine Murder CaseRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Big WorldRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
RomaRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
Girls on topRated ★ 3.0
SproutRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.0