Movies
Ratings
138
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 5.0