Movies
Ratings
169
The PiperRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Lucid DreamRated ★ 2.5- Riddles of the SphinxRated ★ 3.5
Doomsday BookRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
Green LanternRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 3.5
HitmanRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 3.5