Movies
Ratings
361
Our Little SisterRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Reality BitesRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.0
22 vs. EarthRated ★ 2.5
CarsRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 2.0
Monster HouseRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 2.5
BeetlejuiceRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0