Titles you rated
- Whispering WaterRated ★ 2.5
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 5.0
CureRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
Two ProsecutorsRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.0
There’s Still TomorrowRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5