Movies
Ratings
180
The Night OwlRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Project 30Rated ★ 2.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
Fear Street: Prom QueenRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0