Movies
Ratings
359
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Concrete MarketRated ★ 2.5
The Taste of TeaRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 3.5