Titles you rated
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5