Movies
Ratings
608
The King's WardenRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
HarbinRated ★ 3.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 2.5
300Rated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
Sweet & SourRated ★ 2.0
RansomedRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 2.5
The Gray ManRated ★ 3.5