Movies
Ratings
991
eXistenZRated ★ 4.0
The Holy MountainRated ★ 4.5
SullyRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 5.0
Kiwi!Rated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 1.5
Going by the BookRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0