Titles you rated
BedevilledRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Project ARated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
The ConversationRated ★ 4.0