Movies
Ratings
823
BugoniaRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
The KillerRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
The Deepest BreathRated ★ 3.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 2.0