Titles you rated
The Wild RobotRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
KlausRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5- The First RideRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
MantisRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5- The Final SemesterRated ★ 3.5
3670Rated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5