Movies
Ratings
30
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The KingRated ★ 1.0
FuryRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0