Movies
Ratings
58
The Lion KingRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Stuck in LoveRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
The ReboundRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
Thank You for SmokingRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Barber of SiberiaRated ★ 5.0