Titles you rated
LimitlessRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
The RIPRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 3.5
a Wild RoomerRated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.5
Rust and BoneRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5