Movies
Ratings
633
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The English PatientRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
SilenceRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
First ReformedRated ★ 4.5
The FatherRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.0