Titles you rated
SinnersRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
DownfallRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
Eternal EmpireRated ★ 3.0
The Age of SuccessRated ★ 3.0
The Straight StoryRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
High FidelityRated ★ 3.0
Tale of CinemaRated ★ 4.5