Movies
Ratings
86
The Double Life of VeroniqueRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
2046Rated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Purple NoonRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0