Movies
Ratings
78
Paris, TexasRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 1.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 1.0
Good MorningRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Yi YiRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5