Titles you rated
Ice AgeRated ★ 2.5- Survival FamilyRated ★ 2.5
Un Chien AndalouRated ★ 2.5
The Bucket ListRated ★ 2.5
DivergentRated ★ 2.0
ManRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 2.5
SinkholeRated ★ 1.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 2.0
After LifeRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Bicycle ThievesRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 2.5
HarakiriRated ★ 5.0
TIMELAPSE OF THE FUTURE: A Journey to the End of TimeRated ★ 3.5
A Trip to the MoonRated ★ 3.0
The Last AirbenderRated ★ 0.5
The FatherRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5