Movies
Ratings
1276
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0