Movies
Ratings
74
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 2.5
Cars 2Rated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.5
CarsRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0