Movies
Ratings
55
The IslandRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0