Titles you rated
The King's WardenRated ★ 3.5- DeprivationRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
A ManRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Pale MoonRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Between Two WorldsRated ★ 4.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
MemoryRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5