Movies
Ratings
655
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0- Whispering WaterRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
CrawlRated ★ 3.5
Ghost MansionRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Super 8Rated ★ 3.5
The Perfect NeighborRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
One Last Adventure: The Making of Stranger Things 5Rated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 4.5