Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Last MileRated ★ 3.0- Oink OinkRated ★ 3.5
Liar x LiarRated ★ 3.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0