Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 1.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
My Oxford YearRated ★ 2.0
Inside the Mind of a DogRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The World of UsRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Good NurseRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Lady Chatterley’s LoverRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0