Movies
Ratings
449
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.5
El SurRated ★ 4.0
Hit ManRated ★ 3.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
RoundersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Civil WarRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0