Series
Ratings
22
Tamon’s B-SideRated ★ 2.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 1.5
Shin's ProjectRated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 1.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.5
Zyuden Sentai KyoryugerRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
We Are Peaceful BrothersRated ★ 2.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Pui Pui MolcarRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Gokujô!! Mecha mote iinchôRated ★ 3.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0