Movies
Ratings
331
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Taipei StoryRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Cleo from 5 to 7Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5- After MidnightRated ★ 4.0
- She s On DutyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
IncoherenceRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 4.0