Movies
Ratings
533
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 0.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0