Titles you rated
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
Around the World in Eighty DaysRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
JawsRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 1.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
InsaneRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 4.0
The Party 2Rated ★ 2.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 2.0
High School Musical 2Rated ★ 2.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0