Titles you rated
Child's Play 2Rated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 3.0
The Ghost and the DarknessRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Area 88Rated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
Fortune SalonRated ★ 2.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5