Movies
Ratings
294
Little WomenRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5