Movies
Ratings
772
Project Hail MaryRated ★ 4.5
War MachineRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Wild Wild SpaceRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5