Movies
Ratings
734
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Fire IslandRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
3670Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5