Movies
Ratings
696
Project Hail MaryRated ★ 4.0- Whispering WaterRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Hard TruthsRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Set It UpRated ★ 3.5
Watching the DetectivesRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5- The yesterdayRated ★ 4.0
- 내일Rated ★ 4.0
The Girl on a BulldozerRated ★ 4.0- Our Summer PoemRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5