Movies
Ratings
1283
HereRated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Flowers of ShanghaiRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.0
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
GirlRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
I Killed My MotherRated ★ 3.5
Matthias and MaximeRated ★ 3.5
HeartbeatsRated ★ 3.0
Woman Is the Future of ManRated ★ 2.5
Woman on the BeachRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 3.0