Movies
Ratings
578
Project Hail MaryRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0