Movies
Ratings
126
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
WeaponsRated ★ 3.0
Instant SwampRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.0