Movies
Ratings
1544- Whispering WaterRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
ChimeRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5- The Shadow GirlRated ★ 3.5
Tokyo GodfathersRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 2.0- HumintRated ★ 2.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Super Happy ForeverRated ★ 3.0
The Girl with the NeedleRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
KOKUHORated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
The Woman in the White CarRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 3.0