Titles you rated
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5