Movies
Ratings
577
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
SiratRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.0
QueerRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
All We Imagine As LightRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Four DaughtersRated ★ 4.0