Movies
Ratings
212
The Night OwlRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Pretty CrazyRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.5
Extraction 2Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5